LKS Małapanew Kuczów

Zwycięstwo po świątecznej przerwie

 

Po świątecznej przerwie na boiska wrócili piłkarze lublinieckiej A klasy. Nasza drużyna w 16 kolejce spotkań podejmowała vice lidera rozgrywek czyli Orła Psary-Babienica. Mając na uwadze wynik ostatniego spotkania oraz zdobycz punktową, Małapanew miała okazję odbudować swe morale, zdobywając komplet punktów.

 

LKS przystępował do tego spotkania bez dwóch kontuzjowanych zawodników. Taki bieg wydarzeń pozwolił zadebiutować w wyjściowej jedenastce 16-letniemu Przemkowi Czornikowi, który jak pokazał cały przebieg spotkania, swój debiut na pewno zaliczy do udanych..

Pierwsza połowa rozpoczęła się od obustronnych ataków. Większe zagrożenie stwarzał Orzeł, jednak w najważniejszych momentach zawodził lub kończył swe ataki na linii obronnej Kuczowian. Małapanew nie pozostawała dłużna i od czasu do czasu groźnie kontratakowała. Po jednym z nich do bramki rywali trafia Raczkowski, który jak się później okazuje, dochodząc do piłki faulował obrońcę gości i bramka nie zostaje uznana. "No cóż, mówi się trudno i walczy się dalej"; najwidoczniej taka myśl po tej akcji, została utrwalona w głowach piłkarzy z Kuczowa, którzy w dalszym ciągu nękali obrońców oraz bramkarza Orła.

W końcu po jednym z ataków bramkę zdobywa Piotr Korzekwa, który wyłuskawszy piłkę wypuszczoną przez bramkarza, przepycha się pomiędzy obrońcami i trafia w świtało bramki, dając miejscowym kibicom powód do radości. Pomimo usilnych starań Orła wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Mając na uwadze wskazówki trenera Binka, Małapanew w drugiej połowie chciała nie dopuścić do straty bramki, a jeżeli się uda, to coś jeszcze ustrzelić. Jak pokazał przebieg drugiej połowy założenia taktyczne zostały zrealizowane w 100%, gdyż Piotr Popierz ani razu nie musiał wyciągać piłki z siatki, natomiast jego vis a vis po strzale Korzekwy znów musiał sięgać do siatki. Pomimo kilku dogodnych sytuacji wynik nie uległ już zmianie i Małapanew po raz kolejny po zaangażowaniu oraz walce zdobywa komplet punktów, przybliżając się do czołówki.

 

Serdecznie dziękujemy przybyłym sympatykom obu drużyn za kulturalny doping, którzy nie zważając na fatalna aurę, zaszczycili nas swą obecnością. Bardzo serdecznie zapraszamy do licznego kibicowania naszej drużynie w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia.
O godz. 16.oo na boisku przy ul. Paderewskiego podejmować będziemy lidera Liswartę Lisów.

 

Spotkanie prowadziła trójka sędziowska z WS Częstochowa.

LKS Małapanew Kuczów – Orzeł II Psary/Babienica 2:0

Prezes LKS Małapanew Kuczów


Marcin Wypych

« powrót
Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
Pytania do Radcy prawnego Odpowiedzi Radcy prawnego
Biuletyn sierpień 2014 + Biuletyny Archiwalne + Kartki internetowe + Galeria zdjęć + Kalendarium System Informacji Przerstrzennej http://epuap.gov.pl/wps/portal/epuap Konkursy Sprzedaż nieruchomości Ustroń Kontakt z redakcją Biuletynu
Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego Dziennik Ustaw Monitor Polski WEEKEND z KAJAKIEM Ścieżki przyrodniczo - dydaktyczne w Kaletach Jubileusz 90 lecia KS UNIA Kalety Tereny Inwestycyjne + FILMY Pomoc osobom niesłyszącym

 

SONDA
zobacz wyniki

<<   Grudzień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

+ MAPA SERWISU + STATYSTYKA

Osoby on-line: 2

Urząd Miejski w Kaletach

tel. +48 34 352-76-30
sekretariat@kalety.pl

code:  Szulc-Efekt Sp. z o.o. & www.gmina.pl | gfx & php: www.itwords.pl