Niedziela, 04 Czerwca 2023  Imieniny: Kwiryny, Franciszka WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Apel Burmistrza Miasta Kalety dotyczący przestrzegania obowiązujących standardów sanitarnych  

  Szanowni Państwo.

  W ostatnim okresie podejmowanych było szereg decyzji luzujących obostrzenia sanitarne wprowadzone w związku z obowiązującym na terytorium Polski stanem epidemii. Nie wszystkie jednak obostrzenia zostały zniesione, a te które nadal obowiązują powinny być bezwzględnie przestrzegane.

  Obserwujemy rozluźnienie i beztroskę w respektowaniu nakazu używania właściwych przesłon na usta i nos w przestrzeni publicznej. Nakaz ten nadal obowiązuje. Bezwzględnie muszą być też przestrzegane ograniczenia obowiązujące w placówkach handlowych, zakładach usługowych urzędach oraz w kościołach.

  Drodzy Państwo, trzecia fala pandemii rozpędza się, z posiadanych przeze mnie informacji również w naszym mieście dynamicznie wzrasta liczba zachorowań.

  W związku z powyższym zwracam się do Państwa o bezwzględne przestrzeganie wszelkich obowiązujących standardów sanitarnych, tylko wspólnym, zdyscyplinowanym przestrzeganiem prostych podstawowych zasad możemy wpłynąć na szybsze zakończenie epidemii, z którą zmagamy się od ponad roku i szybszego powrotu do tak przez wszystkich upragnionej normalności.

   

  Klaudiusz Kandzia

  Burmistrz Miasta Kalety

  Apel Burmistrza Miasta Kalety dotyczący przestrzegania obowiązujących standardów sanitarnych

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM