Poniedziałek, 04 Marca 2024  Imieniny: Lucji, Kazimierza, Eugeniusza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Dobra passa trwa. Miasto Kalety pozyskało z Funduszy Norweskich ponad 765.000 zł. na termomodernizację budynku Urzędu Miejskiego!  

  Ubiegłą kadencję kończyliśmy bardzo dobrą informacją jaką było pozyskanie przez Miasto środków europejskich na budowę Ichtioparku w Kaletach. Nową kadencję rozpoczynamy od równie dobrych wiadomości.
  Miasto Kalety otrzymało dofinansowanie z Funduszy Norweskich, do których nabór ogłosiło Ministerstwo Środowiska, na termomodernizację budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach. Warto tutaj dodać, że po raz pierwszy w historii kaletańskiego samorządu, Miastu udało się pozyskać środki z Funduszy Norweskich.
  Całkowity koszt projektu pn. "Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej poprzez kompleksową termomodernizację Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2" wynosi 1.103.990,00 zł. z czego 765.040,00 zł. to kwota dofinansowania przyznana w ramach Programu Operacyjnego PL04 "Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii" Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  W ramach zadania wykonane zostaną prace termomodernizacyjne budynku urzędu (w tym min. ocieplenie ścian zewnętrznych, ocieplenie dachu, wymiana okien klatki schodowej, wymiana drzwi wejściowych) wraz z wymianą źródła ciepła i montażem kolektorów słonecznych.

  Wizualizacja budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach po termomodernizacji


  Dobra passa trwa. Miasto Kalety pozyskało z Funduszy Norweskich ponad 765.000 zł. na termomodernizację budynku Urzędu Miejskiego!

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM