Wtorek, 05 Marca 2024  Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Druh Henryk Złotosz odznaczony tytułem Strażaka Roku  

  W piątek, 24 stycznia 2020 r., w sali bankietowo-konferencyjnej w Miasteczku Śląskim odbyła się uroczysta Gala Strażacka, na której wręczone zostały statuetki "Strażaka Roku" strażakom z terenu powiatu tarnogórskiego. Niezmiernie miło nam poinformować, że to zaszczytne wyróżnienie otrzymał również mieszkaniec naszego miasta druh Henryk Złotosz – prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach.
  W ocenie strażaka brana była pod uwagę przede wszystkim nienaganna postawa moralna, zdyscyplinowanie, poważanie w społeczności lokalnej, jak również udział w działaniach ratowniczych i pracach społecznych. Gala zorganizowana została przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP oraz Dyrekcję Regionalnych Lasów Państwowych.
  Z ramienia władz naszego miasta, w wydarzeniu tym wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach Janina Perz, którzy wręczyli laureatowi nagrodę. Na Gali obecny był także radny naszego miasta i jednocześnie naczelnik kaletańskiej OSP Kazimierz Złotosz.
  Panu Henrykowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy uznania oraz otrzymania tak zaszczytnego wyróżnienia.

  Druh Henryk Złotosz odznaczony tytułem Strażaka Roku

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM