Czwartek, 18 Lipca 2024  Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Eleni zaśpiewała w Kaletach z okazji Dnia Kobiet  

    Wczoraj, 8 marca 2017 r., w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbył się koncert Eleni wraz z zespołem z okazji Dnia Kobiet. Sala widowiskowa wypełniona była po brzegi. Artystkę powitał w naszym mieście dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kaletach Marian Lisiecki. Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Miejskiej w Kaletach Eugeniusz Ptak, który w imieniu własnym oraz burmistrza miasta złożył najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet.
    To wyjątkowe wydarzenie kulturalne porwało kaletańską publiczność. I to dosłownie! Doskonale przygotowany repertuar wokalny sprawił, że widownia aktywnie uczestniczyła w koncercie śpiewając razem z artystką znane utwory. Owacjom na stojąco i bisom nie było końca. Sama Artystka w kuluarach przyznała, że dawno już nie śpiewała dla tak sympatycznej publiczności i bardzo chętnie znowu odwiedzi nasze miasto w przyszłości. Po koncercie Eleni chętnie rozdawała naszym mieszkańcom autografy oraz pozowała do pamiątkowych zdjęć.
    Burmistrz Miasta Kalety dziękuje dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury w Kaletach Marianowi Lisieckiemu za organizację koncertu oraz publiczności za tak liczny udział w wydarzeniu.

    Eleni zaśpiewała w Kaletach z okazji Dnia Kobiet

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM