Wtorek, 28 Maja 2024  Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Jubileusz 100-lecia działalności TPD  

    W piątek, 31 maja 2019 r., obchodzony był w naszym mieście jubileusz 100-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Śląskiego Oddziału Regionalnego. Patronat nad wydarzeniem objęła Pani Prezydentowa Agata Kornhauser – Duda. Obchody rozpoczęły się wielkim festynem rodzinnym, jaki zorganizowany został w Zielonej w ramach XXI Dni Kalet.
    Część oficjalna uroczystości odbyła się w sali konferencyjnej Restauracji Gościnnej. Jubileuszową Galę otworzył prezes Śląskiego oddziału Regionalnego TPD p. Jan Wiesiołek, który wygłosił okolicznościową mowę na temat działalności organizacji. Z ramienia władz Miasta Kalety w uroczystości wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz. Obecny był również radny powiatu tarnogórskiego Eugeniusz Ptak.
    Z okazji 100-lecia powstania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Burmistrz Miasta Kalety złożył podziękowania prezesowi TPD Janowi Wiesiołkowi za dotychczasowy trud i pracę włożoną na rzecz dzieci i młodzieży biorącej udział w warsztatach terapii zajęciowych na terenie naszego miasta.


    Jubileusz 100-lecia działalności TPD

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM