Sobota, 09 Grudnia 2023  Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Julia i Daniel Ledwoń zwycięzcami XVII Ogólnopolskiego Turnieju Rock&Rolla w Kaletach  

  17 listopada 2019 r. w Miejskim Domu Kultury odbył się XVII Ogólnopolski Turniej ROCK&ROLLA o puchar Burmistrza Miasta Kalety. Z radością informujemy, że po raz kolejny wywalczyła go reprezentacja Grupy Rock Time z MDK Kalety. W konkursie wystartowało 16 par reprezentujące m.in. Kalety, Tarnowskie Góry, Gliwice, Miasteczko Śląskie, Warszawę.
  Turniej rozpoczął się o godz. 16.00 i tradycyjnie podzielony został na trzy etapy. Po pierwszych 25 minutach zmagań na parkiecie, jury zadecydowało, że do drugiego etapu przechodzi 12 par. Kolejne 20 minut Jury w składzie: Pani Beata Zimna, Piotr Ziemianek i Jacek Gumienny pozostawili na parkiecie już tylko 8 par, a 15 minutowy finał zdecydował o zwycięstwie Julii i Daniela, którzy reprezentują grupę Rock Time MDK Kalety.
  Prezentując najwyższy poziom na podium znaleźli się:
  I miejsce - Julia i Daniel Ledwoń
  II miejsce – Katarzyna Bodora i Adrian Kalus
  III miejsce – Karina Bronder i Krystian Chmielorz
  IV miejsce – Dominika Grosiak i Wiktor Sobota
  V miejsce – Lenka Dudek i Dominik Gros
  VI miejsce – Daria Kubica i Mateusz Mazur

  Wszystkie zwycięskie pary otrzymały medale i puchary, które wręczyli burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Janiną Perz i wiceprzewodniczącym Alojzym Rupikiem.
  Licznie zebranej publiczności najbardziej spodobała się najmłodsza para, Sandra Oszwa i Jakub Kowalski z Grupy ROCK TIME MDK Kalety, otrzymując tym samym NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI – ufundowaną przez Sklep Wielobranżowy p. Aleksandry Lisieckiej.

  Cieszymy się, że po raz kolejny turniej oglądała tak liczna publiczność, która miała możliwość zobaczyć na żywo turniej. Dziękujemy p. Tadeuszowi Tarnowskiemu jak zawsze za ciężka pracę, wytrwałość i pomysł. Wymienionym powyżej Jurorom za doskonałą pracę sędziowską. Licznie zebranej publiczności, za emocjonalny doping. Panu Tomkowi Breguła za nagłośnienie i oświetlenie imprezy. Restauracji CASYNO – Pani Sabiny Respondek i Restauracji GOŚCNNA za przygotowanie poczęstunku dla uczestników. Podziękowania należą się także dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury p. Marianowi Lisieckiemu za zorganizowanie całego wydarzenia.
  Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się 22 maja 2020 r. podczas XXII DNI KALET.


   

  Julia i Daniel Ledwoń zwycięzcami XVII Ogólnopolskiego Turnieju Rock&Rolla w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM