Poniedziałek, 29 Maja 2023  Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Kaletańskie obiekty sportowe wzorem dla innych miast  

  W związku ze wzrastającym zainteresowaniem naszych mieszkańców spędzaniem wolnego czasu aktywnie oraz w trosce o zdrowie naszych najmłodszych, w ostatnich latach Miasto wykonało gruntowne remonty kaletańskich obiektów sportowych.
  Jako pierwszy, zmodernizowany został Miejski Stadion Sportowy, na którym wykonano prace polegające na remoncie istniejącej bieżni, boiska wielofunkcyjnego oraz trybun. Jednocześnie została wykonana termomodernizacja budynku sportowego wraz z montażem instalacji solarnej do produkcji ciepłej wody użytkowej. Ponadto utwardzono teren oraz wymieniono ogrodzenie od strony ul. Fabrycznej.

  TAK WYGLĄDAŁ MIEJSKI STADION SPORTOWY JESZCZE KILKA LAT TEMU..


  ...A TAK WYGLĄDA DZIŚ


  BUDYNEK GOSPODARCZY PRZED REMONTEM


  BUDYNEK GOSPODARCZY PO REMONCIE


  BOISKO WIELOFUNKCYJNE PRZED REMONTEM


  BOISKO WIELOFUNKCYJNE PO REMONCIE


  BIEŻNIA PRZED REMONTEM


  BIEŻNIA PO REMONCIE


  TRYBUNY PRZED REMONTEM

   

  TRYBUNY PO MODERNIZACJI


  TEREN PRZED BRUKOWANIEM

   

  TEREN PO WYBRUKOWANIU  W następnej kolejności, przy udziale Miejskiego Ośrodka Wychowawczego, wybudowano kort tenisowy przy ul. Rogowskiego 43 w Kaletach. Służy on bezpłatnie mieszkańcom naszego miasta. Realizacja w/w zadania wpisała się w Strategię Rozwoju Miasta Kalety, która zakłada tworzenie nowych miejsc w przestrzeni publicznej.

   

  W chwili obecnej trwają prace remontowe obiektu sportowego położonego przy ul. Paderewskiego 93 w Kaletach – Kuczowie. Wykonano już nową murawę wraz z montażem profesjonalnego systemu nawadniania firmy „Perrot” oraz zamontowano piłkochwyty. Ustawione zostało także ogrodzenie obiektu sportowego w celu zabezpieczenia go przed dziką zwierzyną. Równocześnie trwają prace mające na celu wykonanie remontu boiska wielofunkcyjnego.

  BOISKO W KUCZOWIE PRZED REMONTEM

   

  BOISKO W KUCZOWIE PO REMONCIE

   

  SYSTEM NAWODNIENIA BOISKA PIŁKARSKIEGO W KUCZOWIE

   

  NOWE OGRODZENIE BOISKA W KUCZOWIE


  BOISKO WIELOFUNKCYJNE W KUCZOWIE PRZED REMONTEM

   

  BOISKO WIELOFUNKCYJNE W KUCZOWIE W TRAKCIE REMONTU  W przyszłości Miasto Kalety planuje wykonać remont ostatniego obiektu sportowego, jakim jest boisko wielofunkcyjnego znajdujące się na terenie Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach – Miotku. Mamy nadzieję, że wyremontowane obiekty sportowe na terenie Kalet będą na długo służyć naszym mieszkańcom.

  Kaletańskie obiekty sportowe wzorem dla innych miast

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM