Piątek, 29 Września 2023  Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Kaletanka Katarzyna Gad zdobywczynią nagrody głównej I stopnia w konkursie prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”  

    Katarzyna Gad, mieszkająca obecnie w Krakowie doktorantka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego została nagrodzona za swoją pracę magisterską „Branding narodowy w nowych mediach. Spoty promocyjne Polski w Internecie jako element budowania marki narodowej”.
    Praca, której promotorem była dr hab. Agnieszka Hess, pokazuje, jak promocyjne materiały filmowe (tzw. spoty) dostępne w internecie mogą wpłynąć na postrzeganie Polski i jej markę narodową. Powstała na podstawie badań przeprowadzonych wśród młodych Polaków oraz obcokrajowców, dla których głównym źródłem informacji o Polsce jest internet. Zawiera informacje o polskiej marce narodowej– różnych badaczy odnośnie obecnej sytuacji marki Polska oraz jej pozycji w różnych rankingach marek narodowych. Przedstawiono w niej także kluczowe strategie związane z marketingiem państwa i krótko scharakteryzowano instytucje odpowiedzialne za budowanie polskiej marki narodowej, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystywania przez nie nowych mediów. W pracy zaprezentowano też metodologię przeprowadzonych badań, opis narzędzi badawczych oraz wyniki. Scharakteryzowano aktualne postrzeganie polskiej marki narodowej w internecie, które służy obecnie Pani Katarzynie za punkt wyjściowy w tworzonej przez nią pracy doktorskiej.
    Burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia gratuluje osiągnięć i zdobycia ww. nagrody oraz życzy dalszych sukcesów w pracy naukowej.    Kaletanka Katarzyna Gad zdobywczynią nagrody głównej I stopnia w konkursie prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM