Piątek, 23 Lutego 2024  Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Kalety rozwijają skrzydła dla życia. Akcja biegowa "Wings for Live" już 6 maja w Zielonej  

  Z przyjemnością informujemy, iż Miasto Kalety, wraz z inicjatorem lokalnej części tego wydarzenia- grupą "O co biega w Kaletach" reprezentowaną przez Roberta Wręczyckiego, Bogdana Łazaja i Mateusza Bartochę, współorganizuje 6 maja w Zielonej bieg w ramach ogólnoświatowej akcji charytatywnej "Wings for Life".
  Celem akcji jest wsparcie fundacji "Wings for Life" na rzecz badań nad metodami leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Biegacze w Kaletach, po raz pierwszy w Polsce, będą biegli z aplikacją "Wings for Life". Impreza odbędzie się na 4 kilometrowej pętli wokół zbiornika w Zielonej. Miasto Kalety, jako partner strategiczny biegu, zapewni sobie promocję w mediach ogólnopolskich: telewizji TVN, PR 3 oraz na portalu www.bieganie.pl
  W ramach zobowiązań Miasto uzyska dla imprezy statut prawny, wystąpi o zgodę na jego zorganizowanie do nadleśnictw Koszęcin i Świerklaniec, postawi na trasie punkt sanitarny (Toi- Toi), zapewni zaplecze żywieniowe (wodę, owoce, ciepły posiłek po biegu), zadba o instalację nagłośnienia w biurze zawodów, zajmie się też drukiem plakatów oraz numerów startowych dla zawodników. Już dziś zapraszamy na bieg do Zielonej.
  Bliższych informacji o biegu zasięgnąć można poprzez kontakt z członkami grupy "O co biega w Kaletach" na profilu Facebookowym grupy, a także u koordynatora biegu z ramienia Urzędu Miejskiego w Kaletach, inspektora Jacka Lubosa, pod nr tel.034 352 76 52.

  Kalety rozwijają skrzydła dla życia. Akcja biegowa

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM