Środa, 24 Kwietnia 2024  Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Kolejne ulice w naszym mieście zyskały ledowe oświetlenie  

    Szkolna, Rymera i Lema, bo o tych ulicach mowa, zyskały w ostatnim czasie nowe oświetlenie. W Drutarni na ulicy Szkolnej zamontowanych zostało 6 słupów oświetleniowych z 8 lampami LED i 207 metrami przewodu napowietrznego. Na ulicach Rymera i Lema w Jędrysku ustawiono w sumie 9 wolnostojących latarni z 9 lampami LED. W tym miejscu do ich zasilenia potrzebnych było ponad 330 metrów przewodu.
    Prace realizowane były przez firmę P.H.U.„Memfis” z Herb, która wyłoniona została po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym. Łączna wartość wykonanych robót wyniosła 139.386,36 zł.
    4 grudnia 2019 r. odbył się odbiór końcowy budowy oświetlenia tych ulic, w którym z ramienia władz naszego miasta wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz radni Grzegorz Krupa i Dawid Wolnik, a także projektant, wykonawca robót i pracownicy Urzędu Miejskiego w Kaletach. Nowe oświetlenie przyczyni się nie tylko do poprawy bezpieczeństwa, ale również dzięki energooszczędnym lampom znacząco zmniejszy się zużycie energii elektrycznej potrzebnej do oświetlenia tych ulic.
    Kolejne ulice w naszym mieście zyskały ledowe oświetlenie

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM