Czwartek, 18 Lipca 2024  Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Miasto Kalety aplikuje po nowe środki finansowe na naukę pływania dla dzieci  

  Informujemy, iż Miasto Kalety złożyło wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki na naukę pływania dla uczniów klas I-III kaletańskich szkół podstawowych. Projekt realizowany byłby od września do listopada 2015 r. na krytych basenach wchodzących w skład Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.
  Łącznie zaplanowano 10 wyjazdów po 2 godziny lekcyjne. Całkowita wartość projektu wyniosła 45.900,00 zł. Miasto aplikuje o dotację w wysokości 22.950,00 zł. - co stanowi 50% wartości zadania.
  Celem zadania jest wyrównanie szans uczniów z mniejszych miejscowości poprzez zapewnienie im dostępu do nowoczesnych obiektów sportowych, a także bezpłatny dostęp do fachowej obsługi instruktorskiej.
  Przypomnijmy, że w listopadzie tego roku, z sukcesem zakończyliśmy podobny projekt pn. "Umiem pływać, Nauka pływania dla uczniów kaletańskich szkół", z którego skorzystało 45 uczniów z klas III kaletańskich szkół podstawowych. Zadanie finansowane było również z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

  Zdjęcia z zajęć nauki pływania podczas realizacji pierwszego projektu "Umiem pływać, Nauka pływania dla uczniów kaletańskich szkół".   

  Miasto Kalety aplikuje po nowe środki finansowe na naukę pływania dla dzieci

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM