Środa, 29 Listopada 2023  Imieniny: Blazeja, Saturnina WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Miasto Kalety zgłosiło Panią Marię Rogocz do konkursu „Aktywny Senior”  

    Miasto Kalety zgłosiło kandydaturę mieszkanki naszego Miasta, Pani Marii Rogocz, do konkursu zorganizowanego przez Wojewodę Śląskiego na najaktywniejszego Seniora Roku województwa śląskiego. Pani Maria jest osobą, której postawa i działanie niewątpliwie wpływają na poprawę jakości życia Seniorów w naszym mieście.
    Zawsze otwarta na współpracę, serdeczna i uśmiechnięta. Można by o Niej rzec, że jest człowiekiem wielu pasji. Pełniła wiele funkcji społecznych, od zawsze interesowała się lokalną polityką, a także wszelkimi przejawami życia kulturalnego. W 2006 roku założyła Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne, które prowadzi do dziś. Tworząc to stowarzyszenie, Pani Maria postanowiła zintegrować i aktywizować grupę mieszkańców Kalet do działania w różnych kierunkach, a przede wszystkim pomóc im w rozwijaniu swoich pasji. Dziś Pani Marii nie trzeba nikomu przedstawiać, przez swoje wszechstronne działania jest osobą znaną i lubianą nie tylko w swoich rodzinnych Kaletach.
    Aby docenić społeczną postawę Pani Marii Rogocz, Miasto z przyjemnością zarekomendowało Ją, jako kandydata do zaszczytnego tytułu „Aktywnego Seniora Województwa Śląskiego”, a tym samym trzymamy kciuki za pomyślny wynik tego plebiscytu.

    Miasto Kalety zgłosiło Panią Marię Rogocz do konkursu „Aktywny Senior”

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM