Piątek, 29 Września 2023  Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Miejski Dom Kultury w Kaletach zaprasza do tańca  

  Miejski Dom Kultury w Kaletach zaprasza na zajęcia taneczne w każdą środę:

  - dla dzieci od godz.17.00 - 18.00 – lekcje tańca nieodpłatne,

  - dla dorosłych od godz.19.00 - 20.00.

  Osoby dorosłe, karnet miesięczny na 4 zajęcia w cenie 40 zł od osoby. Wejściówka jednorazowa 10 zł. Zajęcia prowadzi Mateusz Oleksik, Mistrz Polski Południowej w tańcach latynoamerykańskich.

   

  Zajęcia taneczne dla dorosłych

  Zajęcia polegają na nauce tańca towarzyskiego, poznaniu tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive, salsa), standardowych (walc angielski, walc wiedeński) oraz poznaniu tańca użytkowego DiscoFox (inaczej 2 na 1). Dzięki tym zajęciom złapiemy większą koordynację ruchową oraz możemy miło i radośnie spędzić czas. Dzięki tym lekcjom możemy nie tylko nauczyć się od podstaw nowych sposobów i technik tańczenia, ale także podszkolić to co już umiemy.

   

  Zajęcia taneczne dla dzieci

  W czasie trwania zajęć poznamy wiele nowych tańców: latynoamerykańskich i standardowych (np. samba, cha-cha, walc angielski) oraz połączyć taniec z zabawą. Dzięki tańczeniu można doskonale nauczyć się rytmiki, koordynacji ruchowej ciała, ale także nabrać prawidłowej postawy naszego ciała. W czasie zajęć zaplanowano nie tylko naukę tańca, ale wszelkiego rodzaju rywalizacje i konkursy taneczne oraz możliwość uczestniczenia w występach tanecznych.

   

   

   

  Miejski Dom Kultury w Kaletach zaprasza do tańca

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM