Czwartek, 28 Marca 2024  Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

• Mieszkaniec Kalet wicemistrzem Polski amatorów w tenisie stołowym

Paweł Piech, pingpongista z Kalet, zawodnik STS Unia Kalety został wicemistrzem Polski amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w nowo wybudowanej hali sportowej w Poczesnej w dniach 15-16 września br. W turnieju zwyciężył Jarosław Mras z Lęborka. Inny zawodnik Unii, Mateusz Piech – brat Pawła zajął miejsce 13-16. Obaj startowali w kategorii zawodników zrzeszonych w klubach sportowych do III ligi włącznie, w której udział wzięło 35 zawodników. W kategorii amator zwyciężyli: kat. do 35 lat: Paweł Gąsiorski (Cisie), kat. 36-50 lat: Robert Klafczyński (Zabrze), kat. 51-60 lat: Jacek Madej (Warszawa), kat. powyżej 61 lat: Jan Izydorczyk (Opole), kat. kobiet: Marta Przespolewska (Tarnowskie Góry), kat. niepełno- sprawnych: Antoni Biedziuk (IKS Jezioro Tarnobrzeg). Najlepszą amatorską drużyną w Polsce został KTS Kozienice. Łącznie w zawodach indywidualnych startowało 112 zawodników.