Wtorek, 03 Października 2023  Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach  

  W Niedzielę Męki Pańskiej zwanej Niedzielą Palmową, w Kościele Parafialnym w Kaletach, wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego przedstawili Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie zawierało w sobie tradycyjny przekaz ewangeliczny, ubogacony piękną muzyką oraz scenografią.
  Zobrazowanie Męki Pańskiej było pierwszym spektaklem wystawionym w Parafialnym Kościele przez młodzież z naszej placówki i mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w pejzaż życia i kulturalnego i duchowego Kalet.
  Przedstawienie ukazało ogromne zaangażowanie wychowanków oraz wychowawców w osobach p. Anny Syposz, p. Kamila Szlepera, p. Aldony Nowakowskiej, Ks. Michała Wąsa oraz zaprezentowane przez nich umiejętności, poświęcony czas i okazane serce w ewangelizację poprzez teatr.
  Na koniec przedstawienia słowa podziękowań pod adresem wychowawców, a przede wszystkim pod adresem młodych i zdolnych wychowanków naszej placówki wypowiedział Proboszcz naszej Parafii Ks. Wojciech Ciosmak.
  Misterium wykonane przez wychowanków na pewno wyryje swe piętno na kształtowanie ich postaw, otworzy szeroko oczy na właściwe i nieprzemijające wartości człowieka i życia, sposób patrzenia na piękno, kulturę i sztukę, a także na drugiego człowieka.
  Dziękujemy wszystkim, którzy w minioną niedzielę tak licznie wzięli udział w przedstawieniu znaleźli czas i docenili wkład pracy wychowanków i wychowawców. Szczególne podziękowania kierujemy do Proboszcza naszej Parafii Ks. Wojciecha Ciosmaka za możliwość wystawienia przedstawienia w tak szczególnym miejscu jakim jest Kościół.

  Katarzyna Jelonek - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kaletach
  Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM