Wtorek, 05 Marca 2024  Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej    Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach ogłosił nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu PO WER Poddziałanie 1.1.1. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnogórskim (II)”.
  Projekt przewiduje udzielenie dotacji w wysokości maksymalnie 23.000,00 zł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Projekt skierowany jest dla bezrobotnych osób młodych do 29 roku życia, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu ze środków publicznych – tzw. młodzież NEET, w szczególności do:
  - kobiet,
  - osób niepełnosprawnych,
  - długotrwale bezrobotnych:
  • w przypadku osób do 25 roku życia – bezrobotnych nieprzerwanie przez okres ponad 6 miesięcy
  • w przypadku osób powyżej 25 roku życia – bezrobotnych nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy.

  Wnioski i regulamin można pobrać pod adresem:
  http://www.pup-tg.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/dokumenty_do_pobrania.html

  W razie pytań prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnowskich Górach: Pokój Telefon Adres e-mail 001 32 285 50 38 wew. 7 pup@pup-tg.pl
  Wnioski można składać bezterminowo. Ilość umów o przyznanie dofinansowania jest ograniczona limitem środków przeznaczonych na ten cel.
  W przypadku wystąpienia trudności z wypełnieniem wniosku zapraszamy po pomoc do Urzędu Miejskiego w Kaletach, pokój nr 10, tel. 34 3527-646 (Aleksandra Wilk - inspektor WSSA).

  Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM