Niedziela, 26 Marca 2023  Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Nowoczesna i komfortowa sala posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach  

  W ubiegłym miesiącu zakończone zostały prace związane z wykonaniem remontu sali posiedzeń w budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach.
  To reprezentacyjne miejsce w urzędzie od dawna było w nie najlepszej kondycji wizualnej i decyzja o jej modernizacji zdawała się być jedyną słuszną.
  Pierwszym etapem remontu była wymiana instalacji centralnego ogrzewania, którą wykonano w ramach prac termomodernizacyjnych Urzędu Miejskiego, ze środków pozyskanych przez Miasto Kalety z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Funduszu Gospodarczego 2009-2014.
  Kolejne prace były konsekwencją tych z pierwszego etapu. Odnowiono ściany, wymieniono oświetlenie, zamontowano żaluzje wewnętrzne oraz nowoczesny sprzęt multimedialny z nagłośnieniem, a także dla zwiększenia funkcjonalności pomieszczenia, odtworzono istniejące drzwi pomiędzy salą a biurem sąsiednim. Dzięki temu, pomieszczenia te mogą funkcjonować równocześnie bądź niezależnie - tworząc dodatkową salkę konferencyjną lub powiększając salę posiedzeń.
  Nowe życie zyskał również stary, drewniany parkiet, który po wycyklinowaniu prezentuje się wyjątkowo pięknie. Z sali zniknęły przestarzałe krzesła i stoliki, a w ich miejsce pojawiły się nowoczesne meble konferencyjne.
  Gruntowny remont, który został przeprowadzony, zdecydowanie poprawił wizerunek pomieszczenia, w którym odbywają się nie tylko sesje Rady Miejskiej, a także różnego rodzaju konferencje i uroczystości. Nowo wyremontowana sala będzie również służyć jako sala ślubów.

  SALA POSIEDZEŃ PRZED REMONTEM

   


  SALA POSIEDZEŃ PO REMONCIE

   

  Nowoczesna i komfortowa sala posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM