Środa, 24 Kwietnia 2024  Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Oferty pracy firmy NaturDay- właściciela Pałacu w Zielonej

    Firma NaturDay, która od niedawna jest właścicielem Pałacu Myśliwskiego w Zielonej, od drugiej połowy marca 2021 roku poszukuje pracowników na stanowiska: Pracownik magazynu/magazynier, Pracownik biurowy z językiem niemieckim. Osoby zainteresowane współpracą mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres rekrutacja@naturday.pl

    Pracownik magazynu/magazynier​​

    Opis stanowiska pracy:

    - komplet​owanie oraz obsługa​ zamówień,​​

    - zapewnienie prawidłowego przepływu paczek (kontakt z biurem obsługi klienta, kontakt z kurierem),

    - prace pomocnicze w magazynie,

    - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

    Wymagania:​​

    - mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, ale nie jest warunek konieczny! Istnieje możliwość przyuczenia,

    - zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

    - dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,

    - wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy,

    Oferujemy:

    - umowę o pracę stabilną i długotrwałą współpracę,

    - stałą opiekę i wsparcie,

    - Biuro w wyjątkowej lokalizacji (Kalety Zielona),

    - pyszną kawę ... i dostęp do naturalnych suplementów!

    Pracownik biurowy z językiem niemieckim

    Obowiązki:

    ​- obsługa klienta zewnętrznego:​ ​

      * bieżący kontakt ​e-​mailowy z klientami firmy, ​

      * dostarczanie klientom niezbędnych informacji związanych z ich zapytaniami, ​

    - tłumaczenie maili, korespondencji, etc.

    ​- ​ogólne zadania administracyjne, ​

    - ​współpraca z innymi członkami zespołu, ​

    - k​ontrola terminowości i jakości powierzonych zadań.

    Wymagania:

    - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego​ (poziom c1),​

    - Mile widziana dodatkowa znajomość​ ​języka angielskiego w mowie (nie jest to jednak warunek konieczny),

    - Znajomość pakietu Microsoft Office.​​

    Oferta:

    - Wygodna i komfortowa przestrzeń do pracy, umożliwiająca poczucie indywidualności i swobody,

    - biuro w wyjątkowej lokalizacji (Kalety Zielona),

    - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę,

    - ​Pyszna kawa i dostęp do ...najlepszych suplementów!

    Oferty pracy firmy NaturDay- właściciela Pałacu w Zielonej

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM