Poniedziałek, 24 Czerwca 2024  Imieniny: Jana, Danuty WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Podpisanie umowy na nowy samochód dla OSP Kalety  

  30 kwietnia br. w Częstochowie w siedzibie firmy Frank-Cars Sp. z o.o. odbyło się oficjalne podpisanie umowy na dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu Ratowniczo-Gaśniczego dla OSP Kalety w ramach zadania pn.: „Wzmacnianie potencjału ratowniczego poprzez zakup nowoczesnego sprzętu dla OSP Kalety”.
  Zgodnie z przeprowadzonym przetargiem najkorzystniejszą ofertę złożyła właśnie ww. firma, która dostarcza samochody Ford’a. Miasto Kalety (Zamawiającego) reprezentował burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Naczelnik OSP Kalety – Kazimierz Złotosz.
  Informujemy również, że w ramach tego samego projektu dnia 16 kwietnia br. została podpisana umowa na dostawę fabrycznie nowej łodzi motorowej z przyczepą podłodziową, którą dostarczy firma „PROTEKO” Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór.
  Przypomnijmy, że zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 5.5 „Wzmocnienie potencjału służb ratowniczych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 oraz Budżetu Państwa z Kontraktu Terytorialnego, a całkowity koszt projektu to 210.853,00 zł.  Podpisanie umowy na nowy samochód dla OSP Kalety

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM