Wtorek, 05 Marca 2024  Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Program odpracowania zadłużenia wobec miasta Kalety z tytułu należności cywilnoprawnych (czynsz, opłaty za wodę i kanalizację)  

  Jak co roku realizowany jest program dotyczący odpracowywania zaległości z tyt. opłat za wodę, kanalizację oraz zadłużenia czynszowego wobec miasta Kalety. Program, dzięki któremu istnieje szansa całkowitego lub częściowego anulowania w/w zadłużenia, wdrożony został w Kaletach dn. 24.04.2014 roku, co reguluje zarządzenie Burmistrza Miasta Kalety nr 0050.75.2014.

  Od stycznia do grudnia 2017 r. z tyt. odpracowania należności cywilnoprawnych skorzystało 19 rodzin ich zadłużenie wobec miasta Kalety w roku bieżącym zmniejszyło się o kwotę 33. 864,36 zł.

  Od marca br program również będzie realizowany, gdyż założeniem tego programu jest przede wszystkim pomoc wyjścia osób z pogłębiającego się zadłużenia i w konsekwencji uniknięcia eksmisji do lokalu socjalnego, bądź w przypadku pozostałych zaległości cywilnoprawnych wobec miasta skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego i do komornika.

  Osoby zainteresowane tą formą pomocy w uregulowaniu zaległości wobec miasta prosimy o wypełnienie i złożenie wniosku w pok. nr 12 lub sekretariacie Urzędu Miasta Kalety. Informacje udzielane są również pod nr tel. 34/3527-640.

  Program odpracowania zadłużenia wobec miasta Kalety z tytułu należności cywilnoprawnych (czynsz, opłaty za wodę i kanalizację)

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM