Piątek, 24 Maja 2024  Imieniny: Joanny, Zuzanny WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Projekt e-kalety.pl w naszej gminie  

  Już od kilku miesięcy w Kaletach realizowany jest projekt “e-kalety.pl” poświęcony podnoszeniu kompetencji cyfrowych realizowany przez Miasto Kalety we współpracy z organizacją pozarządową z Katowic - Stowarzyszeniem Instytut Roździeńskiego. W jego ramach już kilkadziesiąt osób mogło przeszkolić się z zakresu podstaw obsługi komputera, jak również w szczegółowych i przydatnych na co dzień zagadnień takich jak bezpieczeństwo w sieci, transakcje i finanse w sieci, kultura w sieci, obsługa sieci społecznościowych czy tworzenie własnych stron internetowych.

  Szkolenia dla uczestników są całkowicie darmowe, podczas zajęć trwających nie dłużej niż trzy godziny i odbywających się w niewielkich, maksymalnie 12-osobowych grupach, z przerwą na kawę i poczęstunek. Wszystkie zajęcia realizowane są z wykorzystaniem sprzętu komputerowego (laptopów z dotykowym ekranem), zakupionego przez Miasto Kalety z pieniędzy przewidzianych na realizację projektu, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

  Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w szkoleniach “e-kalety.pl”, mamy dobrą wiadomość - już od początku września ruszają kolejne grupy zajęciowe, a cały projekt będzie realizowany do końca października. Serdecznie zapraszamy na spotkania rekrutacyjne w sali sesyjnej Urzędu Miasta Kalety w następujących terminach:

  – poniedziałek 02/09/2019 r. godz. 16:00

  – środa 04/09/2019 r. o godz. 16:00

  – sobota 07/09/2019 r. o godz. 10:00

  Więcej informacji na temat projektu można również uzyskać pod numerem telefonu 887 752 741 oraz na stronie internetowej: www.e-kalety.pl

   

   

  Projekt e-kalety.pl w naszej gminie

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM