Czwartek, 13 Czerwca 2024  Imieniny: Lucjana, Antoniego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak odebrał podziękowania z rąk Starosty Tarnogórskiego dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum  

  W dniu dzisiejszym, 28 października 2015 r. W Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbyło się uroczyste spotkanie, podsumowujące trzecią kadencję działalności Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim.
  Spotkanie było podsumowaniem działania czteroletniej kadencji działalności Rady, a także okazją do podziękowania osobom, które szczególnie aktywnie wspierały niepełnosprawnych.
  W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele fundacji, stowarzyszeń i klubów, które na co dzień pomagają osobom niepełnosprawnym, a także dzieci ze specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Tarnowskich Górach oraz ich rodzice i opiekunowie. Z ramienia naszego miasta w wydarzeniu wziął udział również burmistrz Klaudiusz Kandzia.
  W imieniu prezesa Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum list gratulacyjny z rąk Starosty Tarnogórskiego odebrał Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak, który jest członkiem tego stowarzyszenia.
  Organizacja powstała w 1999 r. z inicjatywy rodziców dzieci chorych na zanik mięśni. Poprzez swoje działania, Stowarzyszenie próbuje ulżyć chorym poprzez rehabilitację oraz dostarczanie koniecznego sprzętu, który ułatwi chorym życie.  Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak odebrał podziękowania z rąk Starosty Tarnogórskiego dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM