Środa, 17 Lipca 2024  Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Relacja z Festynu na Placu Zjednoczenia w Jędrysku  

    14 i 15 sierpnia 2018 r. na Placu Zjednoczenia w Jędrysku odbył się tradycyjny już festyn, którego organizatorami było Miasto Kalety, Miejski Dom Kultury w Kaletach oraz Sklep Wielobranżowy p. Marka Labusa. Festyn rozpoczął się we wtorek o godzinie 17.00 panelem gier i zabaw dla naszych najmłodszych mieszkańców. Wieczorem natomiast odbyła się zabawa taneczna z zespołem „Przerwa na kawę”, która trwała do późnych godzin nocnych.
    W środę od godziny 17.00 dzieci również brały udział w grach i zabawach z grupą Pasja z Kochanowic, a o godzinie 18.00 ze swoim repertuarem wystąpiła grupa wokalna "MI na ludowo". Zaraz później odbył się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Mariana Lisieckiego oraz wystapiły mażoretki Inez. O godzinie 19.30 rozpoczęła się Biesiada ze Śląskim TRIO Piotra Szefera. Dwudniowy festyn zwieńczyło plenerowe kino letnie na leżaczkach z projekcją filmu "Przełęcz ocalonych".
    Burmistrz Miasta Kalety dziękuje dyrektorowi MDK Kalety Marianowi Lisieckiemu za pomoc w organizacji wydarzenia oraz wszystkim tym którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia.    Relacja z Festynu na Placu Zjednoczenia w Jędrysku

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM