Poniedziałek, 20 Maja 2024  Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Relacja z pikniku rodzinnego w Miejskim Przedszkolu  

  Rodzinny piknik organizowany w ogrodzie przedszkolnym z okazji Dnia Matki, Dziecka i Ojca to już tradycja w Miejskim Przedszkolu nr 1. Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 25 maja br., dokonano uroczystego nadania nazwy placówce. Od tego momentu Miejskie Przedszkole Nr 1 w Kaletach będzie nosiło nazwę ,,Leśne Skrzaty”.
  W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Kalety - Klaudiusz Kandzia, zastępca Burmistrza – Dariusz Szewczyk, dyrektor Centrum Usług Wspólnych - Joanna Ptak, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej - Dorota Mańczak oraz wszystkie przedszkolaki i ich rodziny. Celem imprezy było integrowanie całej społeczności przedszkolnej, zachęcanie rodziców do spędzania wolnego czasu z dzieckiem, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrej zabawy. Jak co roku, piknik rozpoczęto przemarszem wszystkich grup przedszkolnych do ogrodu przy piosence ,,Przedszkole to jedna rodzina”.
  Po przywitaniu wszystkich zebranych, dyrektor przedszkola Joanna Biadacz oddała głos zaproszonym gościom, a później przedszkolakom, które odśpiewały radośnie, specjalnie na tę okazje ułożony hymn przedszkolny. Dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Podczas imprezy na dzieci czekało wiele atrakcji: zabawy z wodzirejem, konkursy, malowanie twarzy, wspólne tańce, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej. W czasie trwania pikniku można było skorzystać z punktu gastronomicznego przygotowanego przez pracowników obsługi przedszkola. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.
  Wszystkim gościom, przedszkolakom i ich rodzinom za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękujemy.


  Relacja z pikniku rodzinnego w Miejskim Przedszkolu

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM