Środa, 17 Lipca 2024  Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach  

  W dniu dzisiejszym, 4 września 2017 r., zainaugurowany został nowy rok szkolny. Uroczyste obchody rozpoczęły się mszą świętą w intencji uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
  Część oficjalną w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach otworzyła dyrektor placówki, Dorota Mańczak, która serdecznie powitała po wakacjach wszystkie dzieci, rodziców i pedagogów oraz życzyła samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia życzył uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a przewodnicząca Komisji Oświaty Irena Nowak szczególnie ciepło zwróciła się do najmłodszych uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają dopiero swoją przygodę z edukacją.
  Po oficjalnej inauguracji uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. W tym roku szkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej w Kaletach zostały utworzone dwie klasy pierwsze liczące 23 i 24 uczniów.
  Z ramienia władz miasta w uroczystościach udział wzięli burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia, Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak, a także członkowie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej: Irena Nowak i Krzysztof Rogocz.

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM