Piątek, 29 Września 2023  Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Seans filmowy w Zielonej przyciągnął tłumy mieszkańców i turystów  

    W ubiegły piątek, 7 sierpnia br. gościło w Zielonej Kino Letnie. Wyświetlony został film pt.: „Red 2” z Brucem Willisem i Johnem Malkovichem w roli głównej. Ciepły wieczór i wygodne lażaki przyciągnęły na dolną plażę tłumy amatorów plenerowego oglądania filmów. Wszystkie miejsca siedzące zostały zajęte! Cieszy nas to ogromnie, ponieważ świadczy o rosnącej popularności naszej nowej miejskiej atrakcji.
    Na następny plenerowy seans zapraszamy naszych mieszkańców już w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia, na Plac Zjednoczenia w Jędrysku, gdzie wyświetlona zostanie komedia pt. "Ciotka kontra mafia". Kino Letnie będzie jedną z atrakcji dwudniowego Festynu Rodzinnego, który tradycyjnie już organizowany jest w tej dzielnicy w sierpniu. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji wypróbować tej formy oglądania filmów, informujemy, że do końca lata, na terenie naszego miasta odbędzie się jeszcze kilka seansów plenerowych. Zapraszamy!
    Uruchomienie kina letniego możliwe było dzięki dotacji jaką miasto Kalety pozyskało z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013 na realizację projektu pn.: „Poprawa jakości infrastruktury sportowo - rekreacyjnej na cele imprez kulturalno – sportowych”. Wstęp bezpłatny – zapraszamy.

    Seans filmowy w Zielonej przyciągnął tłumy mieszkańców i turystów

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM