Niedziela, 26 Maja 2024  Imieniny: Filipa, Pauliny WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Seniorzy nie próżnują  

  Podczas kilku ostatnich spotkań Klubu Seniora, które odbywają się w każdy czwartek o godz.12.00 wiele się działo. Klub Seniora połączył siły z grupą Senior Wigor, który funkcjonuje od paru lat  w MDK Kalety.

  Członkowie klubów wspólnie mieli możliwość zobaczyć JASEŁKA w wykonaniu uczniów klasy III B PSP Nr 1 w Kaletach w reżyserii Pani Danuty Michalik - wychowawczyni tej klasy. Wzruszający, pięknie przygotowany spektakl, z dobrą muzyką ucieszył wszystkich widzów. Dzieciaki pokazały niesamowite walory artystyczne, doskonale oddając narodziny Pana Jezusa w stajence. Były gromkie brawa na zakończenie, jak również dla wszystkich poczęstunek po przedstawieniu.

  Na kolejnym spotkaniu odbył się BAL SENIORA również dla zintegrowanych dwóch grup. Było tanecznie z przytupem i z humorem. Konkursy rozbawiły całą salę, ale najpiękniejszą w tym Balu jednak była piękna muzyka przygotowana przez Tomka Bregułę i wspólne tańce. Zarówno te w parach jak i w kółeczku.

  Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w te dwa cudowne wydarzenia, a mianowicie Pani Aleksandrze Cieślik i Agacie Kostka z Senior Wigor, Pani Danucie Michalik za przepiękny spektakl oraz Pani Dorocie Szudej za zajęcie się zorganizowaniem Balu. Oczywiście dziękuję wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas zabawy. Jestem pewien, że tego typu spotkania dają nam wszystkim - organizatorom i uczestnikom wiele radości i satysfakcji.

  Marian Lisiecki

   

   

  Seniorzy nie próżnują

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM