Środa, 17 Lipca 2024  Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Spotkanie opłatkowe "Klubu Seniora" z Miotka  

  W dniu wczorajszym, 19 grudnia 2017 r., w "Zajeździe u Rzepki" w Zielonej, odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu Seniora, skupiającego mieszkańców Kuczowa, Miotka, Mokrusa oraz Zielonej.
  Oprócz licznie zgromadzonych członków Klubu, w spotkaniu udział wzięli: burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodniczący Rady Miejskiej w Kaletach Eugeniusz Ptak wraz z radnymi Mirosławą Potempa i Alojzym Rupikiem, a także proboszcz parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Miotku, Antoni Swadźba.
  Spotkanie przebiegło w iście świątecznej i rodzinnej atmosferze. Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem, wszyscy zasiedli do wspólnego stołu zastawionego wigilijnymi potrawami. Członkinie z Klubu Seniora dodatkowo przygotowały przepyszne śląskie makówki oraz pierniczki. Czas wszystkim umilał zespół pana Bogusława Uliczki, z bogatym repertuarem polskich kolęd i pastorałek.
  Klub Seniora w Miotku działa już w naszym mieście od 3 lat. Inicjatorką jego powstania była radna Mirosława Potempa. Spotkania odbywają się cyklicznie, co dwa tygodnie, we wtorkowe popołudnia w zmodernizowanym budynku Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku. Ideą Klubu jest integracja osób starszych i samotnych, aktywne i twórcze spędzanie wolnego czasu, wzmacnianie kontaktów towarzyskich oraz podtrzymywanie znajomości i przyjaźni.  Spotkanie opłatkowe

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM