Piątek, 29 Września 2023  Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne w Kaletach ma już 10 lat  

    Jubileusz 10 lecia swej działalności obchodziło wczoraj, 16 maja 2017 r., Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne w Kaletach. Jest to jedna z prężniej działających organizacji w naszym mieście, która za swój cel stawia przede wszystkim zaktywizowanie i zintegrowanie lokalnej społeczności lokalnej, kultywowanie tradycji, inicjowanie działań prozdrowotnych oraz rozwijanie zainteresowań członków stowarzyszenia.
    Uroczystość, która zorganizowana została w Miejskim Domu Kultury w Kaletach, otwarta została przez prezes stowarzyszenia Panią Marię Rogocz. Po powitaniu licznie przybyłych gości oraz okolicznościowej przemowie przyszedł czas na gratulacje, kwiaty i podarunki. Nikt nie szczędził słów uznania w kierunku działaczy stowarzyszenia, a podziękowaniom i wyrazom życzliwości nie było końca. Uczestnicy Jubileuszu mieli również okazję zobaczyć specjalnie przygotowaną na tę okazję prezentację multimedialną podsumowującą 10 lat działalności stowarzyszenia.
    Z ramienia władz miasta w uroczystości wzięli udział burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak wraz z radnymi Janiną Perz, Ireną Nowak, Mirosławą Potempą, Krzysztofem Rogocz i Adamem Gabryś.

    Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne w Kaletach ma już 10 lat

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM