Wtorek, 27 Lutego 2024  Imieniny: Gabriela, Anastazji WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Sukcesy drużyn LKS Małapanew Kuczów  

  W dniach 25-26 listopada oraz 2 grudnia drużyny składające się z zawodników naszego klubu (Orliki, Młodzicy oraz Trampkarze) brały udział w turnieju „Orzeł Cup” w Pawonkowie. W sobotę była to drużyna „Orliki” w składzie: Budny Jonasz, Bolacki Piotr, Gorol Jakub, Bułka Antoni, Michlik Oskar, Musik Dawid, Musik Jonasz, Zok Błażej, Pyznar Tomasz, Skutnik Marcin, Szyszkowski Dawid. W turnieju tym brało udział 10 drużyn. Po losowaniu grup naszymi przeciwnikami były drużyny: Orzeł I Pawonków, „Raków” Częstochowa, „Pogoń” Kamyk, , KKS „Iskra” Katowice. Oprócz tych drużyn w turnieju brali udział: „Feniks” Łódz, WKS Wieluń, „Piłkarz” Sosnowiec, AD „Champions” Bytom „Orzeł” II Pawonków. W pierwszym meczu zagraliśmy z Rakowem przegrywając 2:3 i tracąc ostatnią bramkę w ostatniej minucie. W kolejnym meczu było podobnie, lecz tym razem przegraliśmy 0:1 z „Pogonią” Kamyk. Trzeci mecz Orliki wygrały 3:0 z Pawonkowem. W ostatnim meczu w grupie kolejna przegrana 0:1 z Katowicami, tym razem 3 minuty przed końcem straciliśmy gola. Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce wygrywając 3:0 z drugą drużyną z Pawonkowa.

  W niedzielę nasz klub reprezentowała drużyna „Młodzików”. W turnieju brało udział 12 drużyn: „Mosir” Myszków, ŁTS „Łabędy” Gliwice, „Victoria” Częstochowa, „Raków” Częstochowa, „Ruch” Radzionków, „Orzeł” I Pawonków, „Orzeł” II Pawonków, „Beniaminek” Częstochowa, „Gol” Częstochowa, Toszecka Akademia Piłkarska, „Chemik” Kędzierzyn –Koźle oraz „Małapanew” Kuczów. Tym razem po losowaniu Małapanew znalazła się w grupie z Myszkowem, Victorią Częstochowa oraz TS Łabędy Gliwice. Nasza drużyna grała w składzie: Budny Jonasz, Bolacki Daniel, Bolacki Piotr, Michlik Mateusz, Stępien Kacper, Nakielski Kamil, Musik Szymon, Bawecki Tomasz, Brożek Jan, Klonowski Tomasz oraz Kupczak Aleksandra. W grupie zajęliśmy 1 miejsce wygrywając wszystkie mecze. Po losowaniu ćwierćfinałów przypadło nam grać z Rakowem Częstochowa. Po zakończeniu meczu był remis 1:1, ale w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Rakowa (3:2). Po przegraniu nasza drużyna przydzielona została do grupy walczącej o miejsca od 5 do 8. Pierwszy mecz z drużyną „Gol” Częstochowa również zakończył się remisem 0:0. Tym razem nasi zawodnicy okazali się lepsi w rzutach karnych (3:2). W ostatnim meczu zagraliśmy o 5 miejsce. Niestety po regulaminowym czasie ponownie był remis. 0:0 i ponownie rzuty karne, w których okazali się lepsi zawodnicy „Beniaminka” Częstochowa (6:5). Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce. Nasi zawodnicy nie wygrali tego turnieju, ale pokazali się z jak najlepszej strony, ponieważ jako jedyna drużyna nie przegrała żadnego meczu w regulaminowym czasie, a odpadliśmy z gry w ćwierćfinale z drużyną, która wygrała turniej.

  Po tygodniu, w sobotę 2 grudnia, ponownie odbyła się kolejna faza turnieju „Orzeł Cup”. W tym turnieju uczestniczyły drużyny „Trampkarzy”. Turniej ten liczył tym razem 5 drużyn: „Orzeł” Pawonków I, „Orzeł” Pawonków II „Huragan” Jezioro I „Huragan” Jezioro II oraz „Małapanew” Kuczów. Podczas tego turnieju wygraliśmy 2 mecze oraz 2 przegraliśmy. Na zakończenie turnieju zajęliśmy 3 miejsce. Nasza drużyna grała w składzie: Stebel Filip, Bolacki Daniel, Ganczar Mateusz, Tkaczewski Patryk, Nokielski Kamil, Kocjan Patryk, Haba Kacper. W sobotę 2 grudnia nasze drużyny „Orliki” oraz „Młodziki” brały również udział w Turnieju Mikołajkowym w Strzebiniu. W turnieju „Orlików” oprócz Małejpanwii brały udział drużyny: KS „Unia” Kalety, MLKS „Woźniki”, oraz „Wiktorii” Strzebiń. Nasza drużyna „Orlików” rozegrała w tym turnieju 3 mecze: z Woźnikami wygrała 2:0, z „Unią” Kalety wygrała 1:0 oraz Strzebiniem 2:0. Na zakończenie zajęła 1 miejsce. Dodatkowo nasz bramkarz - Jonasz Budny został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a Piotr Bolacki najlepszym zawodnikiem.

  Po turnieju „Orlików” rozpoczęły się rozgrywki drużyn „Młodzików”. Ponownie udział brały 4 drużyny: „Wiktoria” Strzebiń, „Unia” Kalety, „Sparta” Tworóg oraz „Małapanew” Kuczów. Również w tych rozgrywkach nasza drużyna „Młodzików wygrała wszystkie mecze i zajęła 1 miejsce. Wyniki meczów naszej drużyny: z Twarogiem 1:0, z Kaletami 2:0 oraz ze Strzebiniem 3:1. Składy drużyn Małejpanwii na turnieju: Orlicy- Budny Jonasz, Bolacki Piotr, Bułka Antoni, Gorol Jakub, Michlik Oskar, Musik Dawid, Musik Jonasz, Zok Błażej, Skutnik Mateusz, Skutnik Marcin, Pyznar Tomasz, Młodzicy; Budny Jonasz, Bolacki Piotr, Bolacki Daniel, Nakielski Kamil, Michlik Mateusz, Stępień Kacper, Musik Szymon, Kupczak Aleksandra. Można by powiedzieć, że sukcesy naszych drużyn rozpoczęły się już od początku bieżącego roku, ponieważ nasi „Młodzicy” w rundzie wiosennej wygrali wszystkie mecze, a na zakończenie sezonu rozgrywkowego zajęli pierwsze miejsce wygrywając rozgrywki w swojej grupie.

  Również nasi „Orlicy” po rundzie jesiennej są na pierwszej pozycji w rozgrywkach (rozegrali 9 meczy, z tego 8 wygrali a 1 zremisowali).

   

  Sekretarz klubu LKS Małapanew Andrzej Zając

  Sukcesy drużyn LKS Małapanew Kuczów

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM