Środa, 06 Lipca 2022  Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Tenisiści stołowi Unii Kalety wywalczyli awans do III ligi  

    Kolejny sukces kaletańskich pingpongistów. Po brązowym medalu Mistrzostw Śląska Młodzieżowców 2015, drużyna Unii Kalety występująca w śląskiej lidze okręgowej wygrała 9 kwietnia u siebie ostatni mecz z drużyną Huraganu II Sosnowiec 6:4 (Paweł Piech-2 pkt, Kamil Galicki-2 pkt, Mateusz Piech-1 pkt, Krystian Mnich-1pkt.), zajmując ostatecznie pierwsze miejsce rozgrywkach sezonu 2014/15. Tym samym drużyna z Kalet awansowała bezpośrednio do III ligi, zaś wicemistrz grupy IV Huragan II Sosnowiec będzie musiał rozegrać w barażach dwumecz z wicemistrzem grupy II ULKS Tajfun II Ligota Łabędzka. O sukcesie kaletańskiego zespołu zdecydowała znakomita runda rewanżowa, w której nasz zespół wygrał wszystkie mecze odrabiając tym samym 4 punktową stratę do lidera po I rundzie-Huraganu II Sosnowiec.   

    Wyniki rundy rewanżowej:
    19.02.2015: KS Unia Kalety - TTS Polonia III Bytom 6:4
    26.02.2015: KS Unia Kalety - UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza 10:0
    05.03.2015: KS Unia kalety - MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 7:3
    12.03.2015: LKS Zgoda Byczyna Jaworzno - KS Unia Kalety 2:8
    19.03.2015: MCKS Czeladź  - KS Unia 2:8
    26.03.2015: TRS Millenium II Myszków - KS Unia Kalety 1:9
    09.04.2015: KS Unia Kalety - UKS Huragan II Sosnowiec 6:4

                                      Grupa IV- końcowa klasyfikacja

    M-ce

    Nazwa klubu

    Ilość meczy

    Pkt.

    Małe pkt.

     

    Mecze o miejsca 1 - 8

         

    1

    KS Unia Kalety

    20

    36

    151:49

    2

    UKS Huragan II Sosnowiec

    20

    34

    145:55

    3

    MCKS Czeladź

    20

    33

    147:53

    4

    LKS Zgoda Byczyna Jaworzno

    20

    27

    125:75

    5

    TRS Millenium II Myszków

    20

    25

    99:101

    6

    MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry

    20

    18

    94:106

    7

    UKS SzenwalD Dąbrowa Górnicza

    20

    17

    91:109

    8

    TTS Polonia III Bytom

    20

    16

    100:100

     

    Mecze o miejsca 9 - 14

         

    9

    KS Corona Rudniki

    18

    17

    86:94

    10

    UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza

    18

    13

    67:113

    11 

    PKS Waluś Konopiska

    18

    12

    68:112

    12

    LKS Grom Złota Dama Poczesna

    18

    8

    60:120

    13

    UKS Ikar Mierzęcice

    18

    7

    54:126

    14

    LKS Tęcza Zendek

    18

    5

    54:126

    W imieniu zawodników i działaczy dziękuję kibicom za liczne przybycie i doping.  

    Antoni  Jeż





     

    Tenisiści stołowi Unii Kalety wywalczyli awans do III ligi

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM