Piątek, 29 Marca 2024  Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

• Tomasz Ocelok Mistrzem Koła PZW Kalety na rok 2015

W niedzielę 26 kwietnia na zbiorniku wodnym Zielona Górna odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Koła PZW Kalety. W tym roku mistrzowski tytuł wywalczył Tomasz Ocelok z wynikiem 5,09 kg złowionych ryb. Za nim na podium uplasowali się: Jacek Lubos (4,17 kg) i Jerzy Pakuła (4,09 kg). Miejsce czwarte zajął Stanisław Szmalemberg (3,34 kg), zaś piąte Seweryn Cichoń (3,2 kg). W rywalizacji juniorskiej zwyciężył Łukasz Golus przed Szymonem Banduchem. Wśród złowionych ryb dominowały płocie i leszcze. Łupem zawodników nie padł niestety ani jeden karp. Wszystkie ryby, po zważeniu, wróciły z powrotem do wody. Zawody zorganizował zarząd Koła PZW Kalety na czele z prezesem Robertem Kudrem. Następne zawody- o Puchar Zielonej- już 16 maja.