Środa, 29 Listopada 2023  Imieniny: Blazeja, Saturnina WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • UWAGA SYMPATYCY WOŚP W NASZYM MIEŚCIE!  

  Pomimo ogromnego zaangażowania wielu ludzi i służb, w tym Pana Burmistrza Miasta Kalety oraz całego Sztabu przy MDK w Kaletach, w odpowiedzi na sugestie Policji, transmisja on-line wielkiego grania z okazji 29. Finału WOŚP nie odbędzie się, jak wcześniej planowano z Małego Rynku. Organizatorzy zaplanowali relację on-line z Centrum Miasta, jednak obawa przed gromadzeniem się publiczności w czasie pandemii, a także sugestie służb skłoniła nas do podjęcia tej trudnej decyzji.

  Całą relację online w 100% na żywo z udziałem wszystkich zapowiedzianych artystów od godziny 16.00 będzie można oglądać na oficjalnym profilu facebook Miasta Kalety oraz stronie www.kalety.pl

  Jest nam bardzo przykro, że nie możemy grać na Małym Rynku, jak to czyniliśmy przez ostatnie lata. Jesteśmy jednak bardzo zdeterminowani, by finał się odbył, gdyż nasi mieszkańcy pokazali, że z roku na rok są hojniejsi, co pozwalało w Kaletach pobijać kolejne rekordy zebranych funduszy.

  Na ulice naszego miasta wyjdzie 44 wolontariuszy, wystawiono na aukcję piękne gadżety przesłane przez WOŚP, ufundowano także niezwykły rower. Do przekazania na aukcję cennych gadżetów przyłączyło się TPD w Kaletach oraz wiele firm. Internetowa licytacje również przeprowadzone zostaną za pośrednictwem profilu facebook, o czym poinformujemy niebawem.

  Prosimy o zrozumienie całej sytuacji i wsparcie nas w tych działaniach.

   

  SZEF SZTABU NR 374 przy MDK w Kaletach
  Marian Lisiecki

  UWAGA SYMPATYCY WOŚP W NASZYM MIEŚCIE!

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM