Poniedziałek, 11 Grudnia 2023  Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Udany "Dzień Otwartej Remizy" w Kaletach  

  W sobotę, 26 września, kaletańska jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej zorganizowała Dzień Otwartej Remizy. Mimo, że pogoda w tym dniu nie była zbyt łaskawa, chętnych na zwiedzanie nie brakowało. Oczywiście najwięcej frajdy mieli najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Specjalnie dla nich udostępniony został wóz strażacki, w którym można było nawet siąść za kierownicą i poczuć się jak prawdziwy strażak, a także wszelkiego rodzaju sprzęt, który wykorzystywany jest w akcjach ratowniczych. Nasi strażacy opowiadali również na czym polega praca w Ochotniczej Straży Pożarnej. Zawyły także syreny wozów strażackich, co chyba najbardziej spodobało się odwiedzającym.
  Burmistrz Miasta Kalety dziękuje prezesowi OSP p. Henrykowi Złotoszowi, a także naczelnikowi p. OSP Kazimierzowi Złotoszowi za zorganizowanie w naszym mieście Dni Otwartej Remizy. Podziękowania należą się także wszystkim druhom kaletańskiej jednostki oraz druhom Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za poświęcony czas na zorganizowanie wydarzenia.
  Mamy nadzieję, że już wkrótce nowi adepci pożarnictwa zasilą szeregi naszej kaletańskiej jednostki OSP.  Zdjęcia pochodzą z profilu facebookowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach, gdzie można obejrzeć więcej fotografii z tego wydarzenia.

  Udany

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM