Wtorek, 05 Marca 2024  Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • VII Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny  

  W sobotę, 24 marca, w kaletańskiej dzielnicy Truszczyca, przy współudziale Miasta Kalety, Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach oraz Nadleśnictwa Świerklaniec, zorganizowano już po raz siódmy Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny.

  Po rejestracji w biurze zawodów na starcie stanęło ponad 20-tu zawodników i zawodniczek, którzy przybyli w nasze piękne, leśne okolice w towarzystwie rodzin i znajomych. 5- kilometrowy bieg wystartował tuż po godzinie 10.00, a już po 17 minutach i 11 sekundach na mecie zameldował się pierwszy zawodnik- Kamil Bezner z Bytomia. Później gromkim dopingiem i oklaskami witano następnych biegaczy, którzy w komplecie ukończyli zmagania z własnym zmęczeniem i wiosennym błotem. Nastąpiła tradycyjna integracja przy wspólnym ognisku i kiełbaskach, a w tym czasie biuro zawodów zestawiło poszczególne wyniki i sporządziło klasyfikację w poszczególnych kategoriach. Nagrody- puchary oraz zestawy gadżetów Powiatu Tarnogórskiego, wręczyli przewodniczący kaletańskiej Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak, radni Grzegorz Krupa i Antoni Jeż oraz członek Zarządu Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Baron.

  Organizator imprezy dziękuje po raz kolejny za zaangażowanie w przeprowadzenie Powiatowego Biegowego Powitania Wiosny panu Antoniemu Jeżowi, panu Bronisławowi Wawrosiowi- leśniczemu Leśnictwa Truszczyca, panu Robertowi Wręczyckiemu z grupy biegowej "O co biega w Kaletach", a także paniom: Milenie Krus i Marcie Kamińskiej. Następna impreza biegowa w Kaletach- bieg "Wings for live", odbędzie się w Zielonej dnia 6 maja br.

   

  VII Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny, klasyfikacja końcowa w kategoriach:

   

  Kobiety 17-39 lat

  1. Beata Mazgaj

  2. Bogna Pawnuk

   

  Kobiety 40+

  1. Agnieszka Stańczyk

  2. Izabela Tomaszewska

  3. Grażyna Mazgaj

   

  Mężczyźni 15-16 lat

  1. Kacper Kuberek Mężczyźni 17-39 lat

  1. Kamil Bezner

  2. Stanisław Magiera

  3. Krzysztof Kurka

   

  Mężczyźni 40+

  1. Dariusz Bronowski

  2. Bogusław Borek

  3. Robert Wręczycki

   

  VII Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM