Poniedziałek, 20 Maja 2024  Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Wernisaż malarski prac w ramach projektu "Chcieć to znaczy móc - aktywni w kulturze"  

  W dniu wczorajszym, 6 listopada 2018 r., w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kaletach odbył się wernisaż malarski prac w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury "Chcieć to znaczy móc - aktywni w kulturze".
  W ramach działań w projekcie, we wrześniu odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Kaletach warsztaty plastyczne dla dzieci, które przeprowadziła grupa artystów plastyków Inspiracje. W trakcie tych warsztatów powstało wiele wspaniałych obrazów kaletańskiej przyrody, których motywem przewodnim był ślimak Cittaslow.
  Z ramienia władz miasta, we wczorajszym wydarzeniu wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, który podziękował wszystkim zaangażowanym w realizację tego projektu, a także przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak wraz z radnymi Ireną Nowak, Janiną Perz, Ryszardem Sendel i Alojzym Rupikiem.
  Podziękowania należą się w szczególności dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury Marianowi Lisieckiemu oraz liderce Grupy Inspiracje Pani Dorocie Kłosek.
  Najmłodsi uczestnicy pleneru malarskiego otrzymali słodki upominek.
  Środki na realizację projektu Aktywni w Kulturze, pozyskane zostały z Narodowego Centrum Kultury przez Miejski Dom Kultury w Kaletach.

  Wernisaż malarski prac w ramach projektu

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM