Poniedziałek, 04 Lipca 2022  Imieniny: Odona, Malwiny, Elzbiety WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Wieczór poetycki Pani Marii Rogocz  

  W dniu wczorajszym, 25 stycznia 2018 r., w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kaletach odbyła się uroczysta promocja dwóch tomików wierszy "Myśli moje nieuporządkowane” oraz „Wędrówka po meandrach życia", mieszkanki naszego miasta Pani Marii Rogocz.
  Na wieczór poetycki przybyli przedstawiciele kaletańskiego samorządu: burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak wraz z radnymi Ireną Nowak, Janiną Perz, Edwardem Drabik oraz Adamem Gabryś. Nie zabrakło również członków Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego w Kaletach, w którym Pani Maria jest prezesem, a także rodziny, przyjaciół i znajomych.
  Podczas spotkania poetyckiego wiersze recytowała sama autorka jak i członkowie Stowarzyszenia Społeczno- Kulturalnego w Kaletach. Same utwory miały głównie charakter refleksyjny, melancholijny, a wręcz zachęcały do zadumy, choć pojawiły się również utwory lekkie.
  Wieczór poetycki starannie dopracowano nie tylko pod względem scenariusza, ale także pod względem scenografii. W półmroku, przy małych i kameralnych stolikach, każdy zaproszony gość mógł poczuć magię tego spotkania.
  Tomiki poezji Pani Marii, zarówno te najnowsze, jak i starsze wydania można nabyć w Bibliotece Miejskiej w Kaletach.
  Wieczór poetycki Pani Marii Rogocz

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM