Wtorek, 16 Kwietnia 2024  Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Zapraszamy do udziału w konkursie na hasła promocyjne Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów  

  Celem konkursu jest wyłonienie 7 haseł promujących Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, które zostaną umieszczone na 7 kajakach zakupionych przez tę Spółkę na potrzeby wypożyczalni sprzętu wodnego w Zielonej. Hasło powinno się składać maksymalnie z 6 słów i zawierać treści podkreślające profil działalności GPW. Hasła mogą również nawiązywać do współpracy GPW z Miastem Kalety. Nie można powielać już istniejących haseł (np. „Nasza woda- od poleń dla pokoleń” , „Woda dla Śląska z leśnego zakątka”). Do propozycji hasła można dołączyć uzasadnienie (maksymalnie 5 zdań).
  Konkurs ma charakter otwarty – skierowany jest głównie do mieszkańców Miasta Kalety. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zestawy haseł (1 zestaw zawiera 7 haseł – łącznie 21).
  Propozycje haseł należy dostarczyć do Urzędu Miasta Kalety osobiście (w zamkniętej kopercie) lub pocztą, ewentualnie przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@kalety.pl w terminie do 4 maja br. do godz. 15.30. Konieczne jest podanie danych do kontaktu z autorem haseł.
  O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje specjalnie powołana komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Urzędu Miejskiego w Kaletach.
  Autor najlepszego zestawu haseł otrzyma w nagrodę zestaw gadżetów promocyjnych Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów oraz dwuosobowy karnet uprawniający do bezpłatnego korzystania ze sprzętu wodnego wypożyczalni w Zielonej. Zwycięzca zostanie też zaproszony na uroczyste wodowanie zakupionych przez GPW kajaków, które nastąpi podczas VI Święta Zielonej w dniu 14 maja 2016 r.

  Zapraszamy do udziału w konkursie na hasła promocyjne Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM