Środa, 17 Lipca 2024  Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Zaproszenie dla Seniorów  

    Radna Mirosława Potempa zaprasza Seniorów naszego miasta na spotkanie, które odbędzie się 19 marca 2019 r. ( wtorek) o godz. 15.00 w Ośrodku Wypoczynkowym „Zielona” (dzielnica Zielona, przy ulicy Stawowej 24 – w kierunku Kolonii Woźnickiej).
    Poprowadzi je Katarzyna Dorosz – terapeutka prowadząca warsztaty wzbogacające jakość życia osób dojrzałych. Obecnie mieszka w Kalifornii, jest autorką książek i założycielką telewizji o międzynarodowym zasięgu www.acti50.tv. Prowadzi także spotkania terapeutyczne i aktywizujące. Odwiedziła 200 Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Polsce i odbyła wykłady dla 100 tys. osób.
    Wtorkowe spotkania organizowane pod hasłem „Radość życia człowieka dojrzałego” ma na celu zmotywowanie seniorów do zwiększenia aktywności fizycznej i psychicznej oraz do pozytywnego nastawienia do życia. Udział jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano poczęstunek i symboliczny upominek. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16 marca 2019 r. pod numerem telefonu 607 151 734.

    Zaproszenie dla Seniorów

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM