Piątek, 23 Lutego 2024  Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Kalety  

  29 lipca 2017 r. nad górnym zbiornikiem wodnym w Zielonej rozegrano tradycyjne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Kalety. Oprócz zawodników reprezentujących Koło PZW Kalety w konkursie wystartowali również zaproszeni goście z kół: Mykanów, Woźniki, Krupski Młyn i Lubliniec.
  Ryby tego dnia brały wyśmienicie. Zawodnicy z czołowej czwórki zanotowali rzadko spotykane wyniki łowiąc po ponad 7 kilogramów ryb, wśród których przeważały głównie leszcze.
  Bezkonkurencyjny tego dnia okazał się Dariusz Pająk z Krupskiego Młyna z wynikiem 7,715 kg. Niespełna pół kilograma mniej miał w siatce Seweryn Cichoń z Koła PZW Kalety (7,220 kg). Tuż za nim uplasował się Krzysztof Siwek z Koła PZW Mykanów (7,13 kg). Miejsce czwarte zajął Andrzej Skop z Woźnik (7,040 kg), zaś piąty był Radosław Budzynowski z Mykanowa (6,525 kg).
  Po podliczeniu wszystkich wyników (startowało 23 zawodników) i klasyfikacji odbyło się uroczyste wręczenie pucharów, którego dokonał zastępca burmistrza Miasta Kalety Dariusz Szewczyk.   

  Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Kalety

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM