Czwartek, 13 Czerwca 2024  Imieniny: Lucjana, Antoniego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Zbiorniki wodne w Zielonej lubianym i popularnym miejscem wypoczynku  

  Wakacje w pełni, pogoda sprzyja, nic dziwnego, że w takie weekendy jak ubiegły, zbiorniki wodne w Zielonej gościły wyjątkowo dużo mieszkańców i turystów. Dojeżdżając do plaży zauważyć było można samochody z Piekar Śląskich, Bytomia, Katowic, Rudy Śląskiej oraz powiatów tarnogórskiego i lublinieckiego.
  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze wypożyczalnie sprzętu wodnego na górnym i dolnym zbiorniku, gdzie wypożyczyć można było rowerek wodny, kajak lub deskę SUP. Wielu mieszkańców oraz gości postawiło też na aktywny wypoczynek na dwóch kółkach wypożyczając rower i zwiedzając leśne ścieżki dydaktyczne.
  Miasto Kalety, na którego terenie leżą zbiorniki w Zielonej, jako cel nadrzędny stawia bezpieczeństwo odpoczywających nad wodą. Jak już wspominaliśmy wcześniej, na terenie wszystkich zbiorników wodnych w mieście rozdysponowane zostały dodatkowo drewniane stojaki z kołami ratunkowymi.
  Wszystkich plażowiczów oraz miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z atrakcji Zielonej.  Zbiorniki wodne w Zielonej lubianym i popularnym miejscem wypoczynku

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM