Wtorek, 21 Maja 2024  Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Zielona po raz kolejny gościła uczestników zlotu caravaningowego z całego kraju  

  W dniach od 6 do 8 maja 2016 r. na Campingu „Rozbark” w Kaletach – Zielonej odbył się okręgowy zlot caravaningowy o tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizatorem zlotu o puchar Prezesa Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Katowicach – Dariusza Jajko, był Górniczy Klub Motorowy „Rozbark” z Bytomia. Patronat nad imprezą objęli: Burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Prezydent miasta Bytomia Damian Bartyla, którzy ufundowali puchary oraz nagrody dla uczestników konkursu.
  W wydarzeniu udział również wzięli m.in. wiceprezes ds. turystyki i BRD PZM w Katowicach Piotr Pelka oraz przewodniczący Okręgowej Komisji BRD Marek Głowania.
  Zlot o randze okręgowej niespodziewanie stał się ogólnopolskim, gdyż poza załogami ze Śląskiego Klubu Motorowego, Gwarka z Tarnowskich Gór oraz GKM „Rozbark” z Bytomia, przyjechały również załogi z Łodzi oraz Krakowa. Ogółem w imprezie uczestniczyły 82 osoby z 27 załóg.
  Podczas zlotu odbył się Okręgowy Konkurs BRD, w którym startowało 28 osób, najlepszą w klasyfikacji indywidualnej była reprezentantka Śląskiego Klubu Motorowego. W klasyfikacji klubowej pierwsze miejsce zajął GKM „Rozbark”, drugie miejsce Śląski Klub Motorowy, trzecie miejsce ŁKCC z Łodzi. Odbyły się również konkursy zlotowe oraz testy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.
  Dla umilenia czasu uczestnikom zlotu caravaningowego wystąpiła Miejska Orkiestra Dęta z Kalet, zespół „Małe Piekarzanki” z Piekar Śląskich oraz zorganizowano ognisko z pieczeniem kiełbasek.   

  Zielona po raz kolejny gościła uczestników zlotu caravaningowego z całego kraju

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM