NABÓR - wymiana źródła ciepła
-
Listy beneficjentów w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”
Poniżej przedstawimy listę mieszkańców, którzy w wyznaczony terminie złożyli w Urzędzie Miejskim w Kaletach uproszczony audyt efektywności energetycznej budynku mieszkalnego i tym samym zakwalifikowani zostali do udziału w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”. Przedstawiamy również listę C – rezerwową osób, którzy złożyli ankietę – deklarację, jednak nie przedłożyli uproszczonego audytu efektywności energetycznej. Zgodnie z harmonogramem realizacji naboru Miasto Kalety w imieniu mieszkańców do dnia 29 maja 2018 r. złoży wniosek o dofinansowanie realizacji tego zadania. W myśl zmienionego regulaminu konkursu dla działania 4.1. Odnawialne źródła energii, orientacyjny termin rozstrzygnięcia konkursu – listopad 2018 r.
Realizacja powyższego zadania uzależniona jest od pozytywnej oceny wniosku o dotację oraz pozyskania przez Miasto Kalety dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.
Lista B – lista osób przyjętych do programu
L.p.
Nazwisko
imię
1
Kowolik
Józef
2
Robaszewska
Małgorzata
3
Gabryś
Krzysztof
4
Pasternak
Karol
5
Janczyk
Janusz
6
Myland
Barbara
7
Wawros
Dawid
8
Błaszczyk
Arkadiusz
9
Tabaka
Mirosław
10
Kolasa
Marek
11
Kupczak
Grzegorz
12
Wojsyk
Grzegorz
13
Kandzia
Roman
14
Chmiel
Sabina
15
Lebek
Ryszard
16
Kościańska
Iwona
17
Rogocz
Gabriela
18
Szafran
Dariusz
19
Błaszczyk
Józef
20
Brzezina
Adam
21
Klyta Rogocz
Anna
22
Krus
Czesław
23
Włodarczyk
Piotr
24
Klimek
Jan
25
Watoła
Marcin
26
Osiewicz
Barbara
27
Seget
Jan
28
Wolnik
Andrzej
29
Wolnik
Andrzej
30
Gad
Marek
31
Kandzia
Izabela
32
Dróżdż
Małgorzata
33
Rogocz
Jacek
34
Stojek
Grażyna
35
Sornat
Bronisław
36
Pilarski
Wojciech
37
Gansiniec
Tomasz
38
Kot
Katarzyna
39
Gansiniec
Ewelina
40
Janos
Michał
41
Gaweł
Andrzej
42
Deptała
Dariusz
43
Nowak
Stanisław
44
Lis
Barbara
45
Howaniec
Tomasz
46
Matejczyk
Roman
47
Gorol
Artur
48
Chrzęstek
Marcin
49
Parys
Tomasz
50
Segeth
Bożena
51
Czaja
Mirosław
52
Rapcinski
Tomasz
53
Mikołajczyk
Erwin
54
Kot
Antoni
55
Kot
Krzysztof
56
Pradelok
Krystian
57
Lebek
Sebastian
58
Strzebinczyk
Wojciech
59
Budny
Marian
60
Howaniec
Henryk
61
Guder
Elwira
62
Janos
Marcin
63
Rosikoń
Jarosław
64
Parys
Tomasz
65
Parys
Ryszard
66
Ulfig
Franciszek
67
Hadelka
Norbert
68
Żymła
Witold
69
Labus
Marek
70
Kruczek
Magdalena
71
Kubicki
Maciej
72
Meinert
Marcin
73
Musik
Hanna
74
Sołtys
Wojciech
75
Dragon
Henryk
76
Gaweł
Stefan
77
Maruszczyk
Leszek
78
Wąsek
Jerzy
79
Gabryś
Andrzej
Lista C – lista grantobiorców rezerwowych
L.p.
Nazwisko
imię
1
Lis
Józef
2
Kubik
Henryk
3
Maruszczyk
Bartosz
4
Ślimok
Mirosław
5
Rudnicka
Katarzyna
6
Kamiński
Bogdan
7
Mazur
Ireneusz
8
Rogocz
Krzysztof
9
Galios
Marek
10
Sośniak
Adrian
11
Zalc
Krzysztof
12
Płonka
Urszula
13
Łotocka
Sabina
14
Sprycha
Piotr
15
Watoła
Irena
16
Kot
Donata
17
Pająk
Henryk
18
Bawecki
Daniel
19
Drzyzga
Werner
20
Kuchnia
Jerzy
21
Piecuch
Łucjan
22
Burzyńska
Beata
23
Przybycin
Zygmunt
24
Bensz
Halina
25
Dudek
Janina
26
Lukaszek
Wanda
27
Siemko
Jerzy