Niedziela, 21 Kwietnia 2024  Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Nieruchomości

 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety  

   Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich.  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich. Działka nr 116/22 o powierzchni 0,2126 ha nieruchomość niezabudowana, położenie: Kalety, ul. Powstańców Śląskich, karta mapy 2 Kalety, z bezpośrednim dostępem do ulicy Powstańców Śląskich o nawierzchni asfaltowej, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 4U4 – tereny usług.

  więcej
 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego. Nieruchomość: działka nr 3676/70 o powierzchni 0,0755 ha, nieruchomość niezabudowana, położenie: Kalety, ul. Dąbrowskiego, karta mapy 1 dod.1 Jędrysek, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej – ul. Dąbrowskiego, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 1MN62 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

  więcej
 • I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska, przy drodze wojewódzkiej DW 908, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, karta mapy 1 Zielona.

  więcej
 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich – działka nr 116/22, stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety.  
  więcej
 • Ogłoszenie o o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 337  
  więcej
 • Ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń zostało wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach.

  więcej
 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia  

  Burmistrz Miasta Kalety Informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. 1 Maja 82/84, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia na okres do 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 31 marca do dnia 21 kwietnia 2015 r.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego (działki nr: 503/64, 510/64 i 518/64), stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 25 marca 2015 r. do dnia 15 kwietnia 2015 r.

 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargowym na okres powyżej 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 17 marca do dnia 8 kwietnia 2015 r.

 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej (działka nr 1110/124 o powierzchni 0,1418 ha) stanowiącej własność Gminy Kalety.

  Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 10 marca 2015 r. do dnia 1 kwietnia 2015 r.

 • Działki na sprzedaż  

  Urząd Miejski w Kaletach informuje, że w swoich zasobach posiada na sprzedaż działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi.

  więcej
  Działki na sprzedaż
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Kalety  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Kalety.

  nieruchomość gruntowa niezabudowana,
  położenie: Kalety, ul. 1 Maja (osiedle), karta mapy 2 Kalety,
  uzbrojenie: energia elektryczna,
  przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego niżej wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 2KS1 – tereny obsługi komunikacji-garaże, z niezbędnymi obiektami i urządzeniami towarzyszącymi, działka o kształcie regularnym zbliżonym do kwadratu, teren działki płaski, nieogrodzony, niezalesiony, wydzielony pod budynki garażowe, nieruchomość zapisana w księdze wieczystej Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach pod numerem GL1T/00063551/5 jako własność Gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Chmielnej  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Chmielnej. Działka nr 313/24 o powierzchni 0,0406 ha, nieruchomość niezabudowana, bez dostępu do drogi publicznej, położenie: Kalety, ul. Chmielna, karta mapy 1 dod.1 Jędrysek, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 1MN61 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.

  więcej

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM