Wodociągi miejskie

Trwają odczyty wodomierzy na terenie Miasta Kalety

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców naszego miasta dotyczącymi odczytów wodomierzy Urząd Miejski w Kaletach pragnie poinformować, że od początku lutego br. trwają odczyty wodomierzy przez pracowników Wodociągów Miejskich. Rachunek wystawiony przez inkasenta obejmuje okres od dnia 1 stycznia (stan licznika podawany przez odbiorcę) do aktualnego odczytu. Mieszkańcy podłączeni jednocześnie do kanalizacji sanitarnej w tym samym rachunku będą obciążeni za odprowadzanie ścieków. Od marca br. będą przeprowadzane regularne odczyty wodomierzy przez pracowników Wodociągów Miejskich (w okresach miesięcznych).

Zapłatę za zużytą wodę i kanalizację można uiścić bezpośrednio u inkasenta lub w Międzypowiatowym Banku Spółdzielczym w Myszkowie oddział Woźniki, którego siedziba znajduje się w budynku Urzędu Miejskiego jak również przelewem elektronicznym na numer konta podany na rachunku.

Jednocześnie informujemy, że rachunek za zużytą wodę dotyczący ubiegłego roku do stanu wodomierza podanego przez mieszkańców na dzień 31 grudnia zostanie wystawiony przez dotychczasowego dostawcę firmę PRIM S.A. w upadłości likwidacyjnej.

Za wynikłe niedogodności związane z przejęciem przez Miasto Kalety sieci wodociągowej serdecznie przepraszamy.

W kwestiach dotyczących opłat za wodę i kanalizację prosimy kontaktować się pod numerem telefonicznym 34 352 76 40 a wszelkie awarie sieci wodno kanalizacyjnych należy zgłaszać pod numerem 34 357 70 74.

Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
Pytania do Radcy prawnego Odpowiedzi Radcy prawnego
Biuletyn sierpień 2014 + Biuletyny Archiwalne + Kartki internetowe + Galeria zdjęć + Kalendarium System Informacji Przerstrzennej http://epuap.gov.pl/wps/portal/epuap Konkursy Sprzedaż nieruchomości Ustroń Kontakt z redakcją Biuletynu
Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego Dziennik Ustaw Monitor Polski WEEKEND z KAJAKIEM Ścieżki przyrodniczo - dydaktyczne w Kaletach Jubileusz 90 lecia KS UNIA Kalety Tereny Inwestycyjne + FILMY Pomoc osobom niesłyszącym

 

SONDA
zobacz wyniki

<<   Styczeń   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

+ MAPA SERWISU + STATYSTYKA

Osoby on-line: 2

Urząd Miejski w Kaletach

tel. +48 34 352-76-30
sekretariat@kalety.pl

code:  Szulc-Efekt Sp. z o.o. & www.gmina.pl | gfx & php: www.itwords.pl