Piątek, 29 Września 2023  Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Chór SONATA z Kalet obchodził 25-lecie swojej działalności  

  Kaletański chór SONATA świętuje w tym roku 25-lecie swojej działalności. Obchody zbiegły się z Dniami Kalet, jakie miały miejsce w naszym mieście w ubiegłym tygodniu. W sobotę o godzinie 16.00 w kościele parafialnym w Jędrysku odbyła się uroczysta msza święta w intencji członków chóru, którą odprawił proboszcz Wojciech Ciosmak. Część oficjalna odbyła się w Zielonej, gdzie prezes Okręgowego Związku Chórów i Orkiestr wręczył chórzystom brązowe, srebrne i złote odznaki za zasługi dla kultury muzycznej.
  Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Janiną Perz oraz radną Ireną Nowak złożyli serdeczne gratulacje całemu chórowi z panią dyrygent Iwoną Skop na czele. Wyrazili słowa najwyższego uznania za 25 letnią działalność na rzecz kultury naszego miasta. Burmistrz podkreślił, iż działalność chóru ma ogromne znaczenie nie tylko dla życia kulturalnego i społecznego miasta, ale również dla jego promocji w kraju i za granicą.

  Brązowe odznaki otrzymali: Danuta Łukasik, Klaudia Łapok, Janina Kopyciok, Teresa Mryka, Anna Hanak, Grzegorz Kuder, Andrzej Sier, Józef Pośpiech, Bogdan Łazaj i Renata Popierz.

  Srebrne odznaki otrzymali: Wanda Chróst, Magdalena Bolacka, Danuta Łazaj, Barbara i Zygfryd Mikołajczaj, Anna Kubicka i Aleksandra Kotarska.

  Złote odznaki otrzymali: Irena i Edmund Korzekwa, Jan Świerczek, Joanna Mazur, Andrzej Mocek i Alicja Bambynek.

   

   

   

  Chór SONATA z Kalet obchodził 25-lecie swojej działalności

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM