Niedziela, 25 Lutego 2024  Imieniny: Wiktora, Cezarego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Miasto Kalety gościło uczestników X Tarnogórskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych  

  W sobotę, 31 sierpnia 2019 r. kaletański Ichtiopark stał się metą X Tarnogórskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych. Gospodarzem wydarzenia był burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia. W pikniku wzięło udział blisko 200 osób, które do naszego miasta dotarły na rowerach z tarnogórskiego rynku. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, które na mecie wręczała p. Izabela Domogała – członek zarządu Województwa Śląskiego oraz radny sejmiku śląskiego p. Józef Kubica.
  Uczestnicy pikniku mieli okazje nie tylko wziąć udział w specjalnie przygotowanych na te okazję różnych grach i zabawach, ale także skorzystać ze sprzętu wodnego i popływać łódkami po zbiorniku. Czas umilały występy Grzegorza Poloczka oraz zespołu muzycznego. Całe wydarzenie uświetnił występ Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Mariana Lisieckiego.
  Inicjatorem rajdu oraz głównym organizatorem, jak co roku, był p. Marek Breguła, któremu serdecznie dziękujemy za zorganizowanie całego wydarzenia. Z ramienia władz samorządowych w pikniku wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz wraz z radnymi: Ireną Nowak, Barbarą Przybyła, Alojzym Rupikiem oraz Zygmuntem Mirowskim.

   

   

   

   

   

  Miasto Kalety gościło uczestników X Tarnogórskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM