Wtorek, 16 Lipca 2024  Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Miasto Kalety ogłasza nabór uczestników do Dziennego Domu "Senior - WIGOR"  

  Do 4 grudnia 2015 r. można składać wnioski kwalifikujące do udziału w zajęciach w Dziennym Domu „Senior – WIGOR” w Kaletach. Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaletach ul. Żwirki i Wigury 2 p. 7a w godzinach 8:00 - 15:30. Wniosek można pobrać na naszej stronie internetowej lub w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaletach. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 34 3578 656.

  1. Cel zadania
  Celem głównym realizacji zadania jest wsparcie seniorów poprzez umożliwienie im korzystania z oferty na rzecz społecznej aktywizacji, w tym oferty prozdrowotnej, obejmującej usługi w zakresie aktywności ruchowej, edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej. Realizacja zajęć będzie odbywała się w Dziennym Domu "Senior - WIGOR", zlokalizowanym w budynku Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Lublinieckiej 2. Seniorom zostanie udostępniona infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzanie czasu wolnego, a także zaktywizowanie i zaangażowanie seniorów w działania samopomocowe na rzecz środowiska lokalnego. Planowany termin otwarcia Dziennego Domu "Senior - WIGOR" –druga połowa grudnia 2015 r. Placówka będzie funkcjonowała od poniedziałku do piątku, minimum 8 godzin dziennie.

  2. Grupa docelowa
  Uczestnikami zajęć w Dziennym Domu "Senior - WIGOR" mogą być osoby nieaktywne zawodowo w wieku 60+ zarówno kobiety jak i mężczyźni, będący mieszkańcami miasta Kalety. Zakłada się objęcie wsparciem - 20 osób.

  3. Rekrutacja
  Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach realizowanych w Dziennym Domu "Senior - WIGOR" proszone są o składanie wniosków w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaletach ul. Żwirki i Wigury 2 p. 7a w godzinach 8:00 - 15:30. Wniosek uczestnictwa można pobrać na stronie internetowej www.kalety.pl lub w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaletach. Proces rekrutacji trwa do dnia 04 grudnia 2015 r. (piątek) Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać pod numerami tel. 34 3578 656.
   

  POBIERZ WNIOSEK

   

  Miasto Kalety ogłasza nabór uczestników do Dziennego Domu

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM