Środa, 29 Maja 2024  Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Miasto Kalety po raz kolejny nominowane do nagrody Gmina Przyjazna Rowerzystom  

  W nowej formule niż do tej pory ogłoszona został tegoroczna VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom. Plebiscyt corocznie organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, w tym roku podzielony został na dwa etapy. W pierwszym, trwającym do 4 sierpnia br. turyści kolarze na specjalnej karcie zgłoszeniowej typowali gminy, które ich zdaniem, na swoim terenie podejmują skuteczne działania na rzecz rozwoju turystyki kolarskiej.

  W drugim etapie PTTK, do zgłoszonych przez turystów gmin przesyłało specjalne formularze, na których prezentowali swoje dokonania. Dzięki aktywności turystów kolarzy, za co im serdecznie dziękujemy, miasto Kalety otrzymało taki formularz, w którym miało okazję zaprezentować swoją działalność w zakresie turystyki kolarskiej.

  O tym, czy gmina również i w tym roku otrzyma to prestiżowe wyróżnienie, dowiemy się podczas Międzynarodowych Targów Rowerowych Bike-Expo, które co roku tradycyjnie odbywają się w Kielcach. Tegoroczna ich edycja rozpocznie się 19 września 2019 r. i właśnie w tym dniu również ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu Gmina Przyjazna Rowerzystom 2019 w ocenie turystów kolarzy.

   

   

  Miasto Kalety po raz kolejny nominowane do nagrody Gmina Przyjazna Rowerzystom

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM